Casa Caragua Massaguacu Villa
Casa Caragua Massaguacu Villa tilbyder en god indkvartering til 13 gæster i Caraguatatuba. Feriehus har 3 badeværelser og et fuldt udstyret køkken.
Når du bor på dette sted, vil du være 4 km fra Praia de Tabatinga og 6 km fra Tabatinga Strand. Hvis du foretrækker at spise ude, kan Chega Mais Lanchonete findes 17 minutters gåtur derfra. Praia da Cocanha ligger ved siden af villaen.
På hotellet
General
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
På værelset
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan vi parkere vores bil i Casa Caragua Massaguacu Villa?
Gæster på Casa Caragua Massaguacu Villa kan parkere deres bil i gratis privat parkering. - ❓
Hvor langt ligger Sao Jose Dos Campos fra Casa Caragua Massaguacu Villa?
Der er 105 km mellem Sao Jose Dos Campos og Casa Caragua Massaguacu Villa. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa Caragua Massaguacu Villa?
Gæsterne vil kunne bo i Casa Caragua Massaguacu Villa med deres kæledyr.